Movies
Ratings
209
The Secret World of ArriettyRated ★ 0.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0