Titles you rated
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5
Slayers Evolution-RRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 3.0
- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 4.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.5
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 5.0
Full Metal Panic!Rated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 0.5
Kuroko's BasketballRated ★ 0.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- The Testament of Sister New Devil BURSTRated ★ 1.0
Slayers TryRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0