Movies
Ratings
496
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
HappeningRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0