Titles you rated
HydeRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Undead Murder FarceRated ★ 3.0
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Doduk JapgiRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 2.5
DexterRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0