Movies
Ratings
181
Starship TroopersRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0