Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Betty BlueRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 1.0
Mortal EnginesRated ★ 0.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5