Series
Ratings
79
Slam DunkRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
GhostRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5