Movies
Ratings
176
Green BookRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 1.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
David Lynch: The Art LifeRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The NetRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5