Series
Ratings
153
KairosRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor Who: Voyage of the DamnedRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 3.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5