Titles you rated
BarbieRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
DamselRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WishRated ★ 5.0
Violent NightRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5