Movies
Ratings
248
Days of WrathRated ★ 0.5
SnowdenRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5