Movies
Ratings
159
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
FuryRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The VowRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0