Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0