Titles you rated
You Are My SunshineRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0