Movies
Ratings
152
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
The SweeneyRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Draft DayRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 2.5
Safe HouseRated ★ 3.5
SnitchRated ★ 3.0