Series
Ratings
223
Big Little LiesRated ★ 3.5
The FollowingRated ★ 3.5
The GiftedRated ★ 3.0- The Mindy ProjectRated ★ 3.5
- The Mindy ProjectRated ★ 3.5
The Alienist Season 2Rated ★ 3.5
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 3.5
Skam Season 1Rated ★ 3.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 3.5
New AmsterdamRated ★ 3.5
Love and LiesRated ★ 3.0
Troy: Fall of a CityRated ★ 3.5
Sharp ObjectsRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.5
LegaciesRated ★ 3.5
The Man in the High CastleRated ★ 3.5
Making a Murderer Season 1Rated ★ 3.5
Go Go Squid!Rated ★ 3.5
The Mindy ProjectRated ★ 3.0