Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5