Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0