Movies
Ratings
85
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0