Movies
Ratings
182
The ThievesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
RealRated ★ 1.0
Perfect WorldRated ★ 3.5
Doubutsu Sentai Zyuohger vs. Ninninger the Movie: Super Sentai's Message from the FutureRated ★ 4.0
Shiritsu Bakaleya KoukouRated ★ 3.5
Tonkatsu DJ Age-TaroRated ★ 3.0
Let's Go, Jets!Rated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The ChaseRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero TaisenRated ★ 4.0
Tokumei Sentai Go-Busters vs. Kaizoku Sentai Gokaiger: The MovieRated ★ 2.5
Second Summer, Never See You AgainRated ★ 1.5
ShopliftersRated ★ 4.0
My Little MonsterRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 2.0
Samurai Sentai Shinkenger vs. Go-onger: GinmakuBang!!Rated ★ 3.5
Gokaiger Goseiger Super Sentai 199 Hero Great BattleRated ★ 4.5
Tensou Sentai Goseiger vs Shinkenger: Epic on GinmakuRated ★ 3.5