Movies
Ratings
36
MasqueradeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0