Titles you rated
AmourRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Orphan: First KillRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Goodnight MommyRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- Highway FamilyRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
Gerald's GameRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5