Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0