Movies
Ratings
169
Letters to JulietRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Rainbow SongRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
ShameRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
EntangledRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
NoahRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5