Series
Ratings
28
Graceful FamilyRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
The Asterisk WarRated ★ 3.0
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5