Titles you rated
Blue ExorcistRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0