Titles you rated
S.I.U.Rated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0