Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
MorbiusRated ★ 4.0
Metal LordsRated ★ 5.0
OldRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 4.5
Wrath of ManRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
Outside the WireRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0