Series
Ratings
105
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5