Movies
Ratings
540
ArrivalRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
TruthRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.0
Anyone But YouRated ★ 1.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Love at First SightRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Life ListRated ★ 2.5