Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0