Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0