Titles you rated
The MummyRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0