Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0