Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Rebel Without a CauseRated ★ 4.0
Metallica: Through the NeverRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
A Touch of SpiceRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0