Movies
Ratings
436
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Empire of LustRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 4.0
Dark PlacesRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5