Movies
Ratings
235
Secret ReunionRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
Man of VendettaRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0