Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0