Movies
Ratings
992
Innocent WitnessRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0