Titles you rated
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
First BloodRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0