Titles you rated
Child's Play 2Rated ★ 1.0
The EyeRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
RinguRated ★ 1.0
Death BellRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
AloneRated ★ 1.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
Child's PlayRated ★ 1.0
Face/OffRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0