Titles you rated
Notting HillRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0