Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0