Titles you rated
The Skin I Live InRated ★ 1.0
PossessionRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 2.0
StokerRated ★ 2.0
CollateralRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The MarvelsRated ★ 1.0
I OriginsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 2.0
The FallRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.0