Titles you rated
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Mr. VampireRated ★ 5.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
CycloRated ★ 4.0
Jackass 3.5Rated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
Hong Gil DongRated ★ 4.0- NightmareRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0