Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0