Movies
Ratings
22
Nameless GangsterRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0