Series
Ratings
33- The LAST HOPERated ★ 4.5
Yokoso Wagaya eRated ★ 3.5- 魔王Rated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 5.0- The Quiz ShowRated ★ 4.0
- 고베 신문의 7일간Rated ★ 3.5
The Family GameRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Black PeanRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Code Blue Season 3Rated ★ 1.5
Code Blue Season 2Rated ★ 3.0
Code BlueRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0