Movies
Ratings
258
Start-UpRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0