Movies
Ratings
21
Another Public EnemyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0